Gravure door Hubert Levigne Voorstelling van twee naakte vijvernimfen omringd door een grote vis en een zwaan Losbladig, beeldmaat 13x18, bladmaat 25x32 Gesigneerd in potlood r.o.: 'H. Levigne' Tevens gesigneerd l.o. in de druk: 'H. Levigne' Gedateerd en gemonogrammeerd r.o. in de druk: '40 HL' Authenticiteit volledig gegarandeerd
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00