Hubert Levigne - Wilhelmus

Hubert Levigne - Wilhelmus kopen? Bied vanaf 50!
Hubert Levigne - Wilhelmus kopen? Bied vanaf 50!Hubert Levigne - Wilhelmus kopen? Bied vanaf 50!Hubert Levigne - Wilhelmus kopen? Bied vanaf 50!Hubert Levigne - Wilhelmus kopen? Bied vanaf 50!Hubert Levigne - Wilhelmus kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  etsje
FA. (1)

16 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Hubert Levigne (1905-1989)
Jaartal1948
TechniekGravure
StijlKlassiek
OnderwerpReligieus
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gravure in potlood ondertekend.

De verbeelding van het 13de couplet van het Wilhelmus.

Seer christlick was ghedreven
Mijn princelick ghemoet,
Stantvastich is ghebleven
Mijn hert in teghenspoet,
Den Heer heb ick ghebeden
Van mijnes herten gront,
Dat Hy mijn saeck wil reden,
Mijn onschult doen oircont.

los blad niet eerder ingelijst.

Hubert Levigne (1905-1989)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  etsje
FA. (1)

16 verkochte items
25 cm
35 cm
Starttijd:12-01-2022 om 16:18
Eindtijd:22-01-2022 om 19:28
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieAxel, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België