Hugh Weiss - Icarus falling into the mouth of hell, olieverf op board (zeer groot!) - Verkocht

Hugh Weiss - Icarus falling into the mouth of hell, olieverf op board (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 875!
Hugh Weiss - Icarus falling into the mouth of hell, olieverf op board (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 875!Hugh Weiss - Icarus falling into the mouth of hell, olieverf op board (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 875!Hugh Weiss - Icarus falling into the mouth of hell, olieverf op board (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 875!Hugh Weiss - Icarus falling into the mouth of hell, olieverf op board (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 875!Hugh Weiss - Icarus falling into the mouth of hell, olieverf op board (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 875!Hugh Weiss - Icarus falling into the mouth of hell, olieverf op board (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 875!Hugh Weiss - Icarus falling into the mouth of hell, olieverf op board (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 875!Hugh Weiss - Icarus falling into the mouth of hell, olieverf op board (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 875!Hugh Weiss - Icarus falling into the mouth of hell, olieverf op board (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 875!Hugh Weiss - Icarus falling into the mouth of hell, olieverf op board (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 875!Hugh Weiss - Icarus falling into the mouth of hell, olieverf op board (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 875!
  • Hugh Weiss (1925-2007)
Jaartal1964
DragerBoard
StijlSurrealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen184 cm x 125 cm (h x b)
Lijst185 cm x 126 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Waanzinnig (groot), typerend werk van de genaturaliseerde Franse kunstenaar Hugh Weiss (Philadelphia 1925 - Parijs 2007).  Olieverf op board, linksonder gesigneerd en gedateerd (’64), in verso getiteld en nogmaals gesigneerd, in simpele houten lijst.  In goede staat, wat kleine beschadigingen hier en daar, maar die zijn door de manier van schilderen en het visuele geweld totaal niet storend.  Een gedeelte van de lijst linksonder mist (zie foto signatuur).

Het werk is een aantal keren tentoongesteld in Galerie Delta in Rotterdam.  De eerste keer was tijdens een tentoonstelling in 1965 die als thema “The airborne dream” had.  Andere kunstenaars die toen werk tentoonstelden waren o.a. Kees van Bohemen, Constant, Serge Vandercam en Woody van Amen.  Zie bijgevoegde foto’s van de tentoonstellingscatalogus, dit werk van Hugh Weiss is daarin ook opgenomen.

Weiss heeft midden jaren 60 meerdere werken gemaakt met dit thema (piloot, dubbeldekker, fantasielandschap), een aantal daarvan zijn in mijn bezit en kunnen eventueel bij mij thuis bekeken worden.

Afmetingen: 185cm x 126cm (incl. lijst), 184cm x 125cm (board)

Wat kleine beschadigingen hier en daar, maar die zijn door de manier van schilderen en het visuele geweld totaal niet storend

Hugh Weiss (1925-2007)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Rosser
FA. (175)

3032 verkochte items
Alle items van deze verkoper (251)
126 cm
185 cm
125 cm
184 cm
Dit item is verkocht voor 875,00
Starttijd:18-02-2019 om 00:00
Eindtijd:04-03-2019 om 19:00
enriquepmi
04 mrt. / 18:36
€ 875