Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
HUGO BERTELS.
Een geweldig mooi en kleurrijk "Magisch Abstract" schildererij op een zeer groot formaat.
BACK TO THE ZOO.
Materiaal: Acrylverf op canvas. Het doek is op een houten frame gespannen.
Maten beeld: 90 cm bij 120 cm.
Signatuur: r.o. Hugo Bertels '10
Omdat ik zeer benieuwd ben hoeveel men dit schilderij waard vindt begin ik gewoon op 1,-
De normale richtprijs ligt rond de 300,-
Gezien de grootte van dit schilderij heeft ophalen in Voorschoten mijn voorkeur.
Starttijd | 16-12-2013 om 14:00 |
Eindtijd | 30-12-2013 om 14:00 |