Hugo Besard - Hugo Besard, ets: - Verkocht

Hugo Besard - Hugo Besard, ets:  kopen? Bied vanaf 10!
Hugo Besard - Hugo Besard, ets:  kopen? Bied vanaf 10!Hugo Besard - Hugo Besard, ets:  kopen? Bied vanaf 10!
  • Hugo Besard (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
TechniekEts
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen17 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150

Deze ets uit 2002 is gemaakt door de belangrijke Belgische graficus-etser Hugo Besard.

Formaat afbeelding 170 x 130 mm., papierformaat 290 x 200 mm., gedrukt door de etser, 88/150.

Met potlood gesigneerd, zie foto.

Hugo Besard (1955)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Evelyn
FA. (5)

262 verkochte items
13 cm
17 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:29-10-2018 om 15:52
Eindtijd:11-11-2018 om 22:28
Biedingen (4)
JanO
11 nov. / 22:21
€ 20
MG1
11 nov. / 22:21
€ 20
JanO
11 nov. / 21:32
€ 15
MG1
02 nov. / 15:33
€ 10