Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1979 |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 58 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 300 + beperkt deel ongenummerd |
- Dit is een originele kleurenlithografie van Hugo Claus (Brugge, 1929 – 2008)
- Met het originele gedicht/ haiku (samen op één dubbelgevouwen blad zoals origineel uitgegeven)
- Titel: Lente 2 (FUGA)
- Papier: Arches, 250 gram
- Handgesigneerd in potlood door de kunstenaar.
- Afmeting litho (bladhelft): 38 cm x 58 cm.
- Afmeting volledig blad met gedicht: 76 cm x 58 cm.
- Jaar: 1979
- Uitgeverij: De volle maan
- Druk: De Schutter, Antwerpen
- Oplage: 300 + beperkte oplage ongenummerd (deze is ongenummerd)
- Conditie: In zeer goede staat, nooit ingelijst geweest
- Verzending B: 12€ NL: 20€
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 4-2-2019 om 10:12 |
Eindtijd | 15-2-2019 om 19:03 |