Armand Jamar - boeren met hun varkens in de wei
Han Rädecker - Portret John Rädecker
Jan van Duijnhoven - " Schildersdenken "
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 58 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 300 |
- Originele kleurenlithografie van Hugo Claus (Brugge, 1929 – 2008)
- Met het originele gedicht/ haiku (samen op één dubbelgevouwen blad zoals origineel uitgegeven)
- Titel: Winter 1 (FUGA)
- Papier: Arches, 250 gram
- Gesigneerd met kleurstift.
- Oplage 105/300
- Afmeting litho (bladhelft): 38 cm x 58 cm.
- Afmeting volledig blad met gedicht: 76 cm x 58 cm.
- Jaar: 1979
- Uitgeverij: De volle maan
- Druk: De Schutter, Antwerpen
- Conditie: In zeer goede staat, nooit ingelijst geweest!
- Komt samen met titelblad, gesigneerde colofon en omslag (laatste 4 foto's)
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 25-11-2020 om 11:09 |
Eindtijd | 9-12-2020 om 19:06 |