Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 55.5 x 37.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 153/300 |
Dit is een originele kleurenlithografie van Hugo Claus (Brugge, 1929 – 2008)
Litho met gedicht van Hugo Claus. Titel: Lente 2. Nummer: 153/300. Afmetingen werk: H55.5 x B37.5 cm. Het werk is rechts onder gesigneerd met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie | Goed | ||
Het werk is in goede staat. Er zitten wat kleine bobbeltjes bovenaan het blad. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 13-5-2019 om 11:14 |
Eindtijd | 20-5-2019 om 19:24 |