Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1978 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 80/100 |
Dit is een originele lithografie van Hugo Claus (Brugge, 1929 – 2008)
- Met het bijhorende originele gedicht (litho= 1 blad, gedicht= 1 blad)
- Uitgebracht door Ziggurat, Antwerpen in 1978
- Gedrukt in een oplage van 100 genummerde en gesigneerde exemplaren, en 10 exemplaren buiten reeks gemerkt A-J
- Dit is nummer 80
- Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
- Conditie: In zeer goede staat, nooit ingelijst geweest
- Slechte kwaliteit foto's - in het echt veel mooier!
Dit werk wordt professioneel ingepakt en (vlak) verzekerd verzonden inclusief track & trace
Verzonden zonder kunstmap, enkel de litho en het gedicht!
Verzending B: 12€ NL: 20€
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 9-10-2019 om 11:30 |
Eindtijd | 22-10-2019 om 20:45 |