- Originele kleurenlithografie van Hugo Claus (Brugge, 1929 – 2008) - Met het originele gedicht/ haiku (samen op één dubbelgevouwen blad zoals origineel uitgegeven)
- Titel: Zomer 2 (FUGA) - Papier: Arches, 250 gram - Gesigneerd met kleurstift. - Afmeting litho (bladhelft): 38 cm x 58 cm. - Afmeting volledig blad met gedicht: 76 cm x 58 cm. - Jaar: 1979 - Uitgeverij: De volle maan - Druk: De Schutter, Antwerpen - Conditie: In redelijk goede staat, heeft bruine vlek links bovenaan.(zie foto) - Nooit ingelijst geweest - Reflecties en schaduw te zien op de foto's. - Rechtstreeks verkregen van de uitgever - Anders gesigneerd dan de genummerde uitgave!
Goed
In goede staat, heeft bruine vlek links bovenaan.(zie foto). Hier en daar een plooitje!
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,00