1 uit een hele reeks aquarellen van een gekend kunstenaar. Uit de hand van de kunstenaar gekocht via een kunsthandelaar. Origineel.
Zeer Goed
1 uit een hele reeks prachtige aquarellen van een gekend kunstenaar. Uit de hand van de kunstenaar gekocht via kunsthandelaar. Origineel.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hasselt, België