Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 13 x 8.6 cm (h x b) |
Conditie | |||||||
Conditie | Beschadigd | ||||||
Hugo Steiner-Prag Ets geëtiketteerd linksonder als bewijs, gesigneerd rechtsonder. LET OP: RECHTS BOVEN IS EEN gescheurd defect van ongeveer 1 x 1 cm. Afbeelding geler dan op de foto's Plaatmaat circa 8,6 bij 13 cm. Leeftijdsgebonden staat met ouderdomssporen, maar mooie weergave afgezien van het scheurtje aan de bovenzijde. Privéverkoop uit privécollectie. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Starttijd | 21-2-2023 om 14:15 |
Eindtijd | 2-3-2023 om 21:30 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Köln, Duitsland |