Hugo Verkerk - Litho - Z.t.

Hugo Verkerk - Litho - Z.t. kopen? Bied vanaf 1!

Hugo Verkerk - Litho - Z.t.

Verkoopprijs: € 7,00

Hugo Verkerk - Litho - Z.t. kopen? Bied vanaf 1!Hugo Verkerk - Litho - Z.t. kopen? Bied vanaf 1!Hugo Verkerk - Litho - Z.t. kopen? Bied vanaf 1!Hugo Verkerk - Litho - Z.t. kopen? Bied vanaf 1!Hugo Verkerk - Litho - Z.t. kopen? Bied vanaf 1!Hugo Verkerk - Litho - Z.t. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Migdale1
FA. (9)

125 verkochte items
  • Hugo Verkerk (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Hugo Verkerk (1946)  - Abstracte compositie- Z.t.

Gesigneerd en genummerd E.A. met notitie  'voor Tamme en Ina'

Mooi litho met felle kleuren

Afmetingen 80 X 60cm

klein scheurtje en vouw in het papier buiten het beeld  zie laatste foto verder in goede staat met heldere kleuren

Dit item is verkocht voor 7,00

Starttijd:26-04-2018 om 21:56
Eindtijd:10-05-2018 om 21:56

Biedingen (4):

Vinofresco
10 mei / 21:37
€ 7
wimbras
10 mei / 21:37
€ 5
Vinofresco
10 mei / 21:36
€ 3
wimbras
7 mei / 17:22
€ 1