Huis aan de plas - Verkocht

Huis aan de plas kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Huis aan de plas kopen? Bied vanaf 20!Huis aan de plas kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Gerard van Vliet (1880-1972)
TypeTekening / Aquarel

Tekening met gekleurd krijt en aquarel, gesigneerd linkjsonder.

Blad- en beeldmaat 40 x 50 cm. Losbladig.

Gerard van Vliet is geboren te Amsterdam op 10-12-1880 en overleden aldaar op 03-02-1972.

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:01-02-2015 om 17:54
Eindtijd:07-02-2015 om 17:54
terri
04 feb. / 07:41
€ 20