"Huis aan zee" druk a.p. 1996 zeer mooi werk met goede lijst - Verkocht

"Huis aan zee" druk a.p. 1996 zeer mooi werk met goede lijst kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

"Huis aan zee" druk a.p. 1996 zeer mooi werk met goede lijst kopen? Bied vanaf 50!"Huis aan zee" druk a.p. 1996 zeer mooi werk met goede lijst kopen? Bied vanaf 50!"Huis aan zee" druk a.p. 1996 zeer mooi werk met goede lijst kopen? Bied vanaf 50!"Huis aan zee" druk a.p. 1996 zeer mooi werk met goede lijst kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  DaanHupler12
FA. (5)

Lid sinds 2017
100 verkochte items
  • Hans van der Linde (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Wie wil er geen huis aan zee? De van der Linde zo kenmerkende huisvorm komt hier mooi terug.
De verbeelding (leeuwekop in het groene land, is het totaal toch een jurk, of is het totaal toch abstract?) kan hier zijn loop laten.
Betreft een mooi ingelijst met gekleurde metalen lijst in goede staat op mooi vol formaat 50x67cm.

Hans van der Linde (1953)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  DaanHupler12
FA. (5)

Lid sinds 2017
100 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:13-08-2017 om 13:44
Eindtijd:17-08-2017 om 13:44
Filom66
17 aug. / 12:28
€ 50