Hutschenreuther - Vaasje motief 205 design Ole Winther - Verkocht

Hutschenreuther - Vaasje motief 205 design Ole Winther kopen? Bied vanaf 1!
Hutschenreuther - Vaasje motief 205 design Ole Winther kopen? Bied vanaf 1!Hutschenreuther - Vaasje motief 205 design Ole Winther kopen? Bied vanaf 1!Hutschenreuther - Vaasje motief 205 design Ole Winther kopen? Bied vanaf 1!
  • Hutschenreuther (1814)
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen10 cm x 8 cm x 8 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Vaasje motief 205 design Ole Winther, uitvoering Hutschenreuther.

Onbeschadigde conditie

Hutschenreuther (1814)

DuitsDuitsAlle items van deze designer (0)
Geplaatst door  woerro
FA. (37 )

2138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
8
10
8
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:09-12-2018 om 14:25
Eindtijd:19-12-2018 om 21:24
devaanhoek
09 dec. / 18:06
€ 1