FA. (3)

Huub Gerretsen - Naakte man met fluit.

Huub Gerretsen - Naakte man met fluit. kopen? Bied vanaf 45!
Huub Gerretsen - Naakte man met fluit. kopen? Bied vanaf 45!Huub Gerretsen - Naakte man met fluit. kopen? Bied vanaf 45!Huub Gerretsen - Naakte man met fluit. kopen? Bied vanaf 45!Huub Gerretsen - Naakte man met fluit. kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Akke
FA. (25)

418 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Huub Gerretsen (1897-1978)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bijzonder werk.
Algemeen goede staat.
Zie foto's.

Zie foto's.

Huub Gerretsen (1897-1978)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

418 verkochte items
25 cm
32 cm
Starttijd:13-05-2022 om 18:43
Eindtijd:17-05-2022 om 22:47
Openingsbod€ 45
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem, Nederland
VerzendingWereldwijd