Huub Lepelaar - Set van 3 - Gele/Rode/Roze Tulpen - Verkocht

Huub Lepelaar - Set van 3 - Gele/Rode/Roze Tulpen kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Huub Lepelaar - Set van 3 - Gele/Rode/Roze Tulpen kopen? Bied vanaf 35!Huub Lepelaar - Set van 3 - Gele/Rode/Roze Tulpen kopen? Bied vanaf 35!Huub Lepelaar - Set van 3 - Gele/Rode/Roze Tulpen kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1356 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Huub Lepelaar (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Set van 3 gesigneerde zeefdrukken
  • Gele Tulpen
  • Rode Tulpen
  • Roze Tulpen

Huub Lepelaar (1946)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1356 verkochte items
69 cm
66 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:14-07-2019 om 23:05
Eindtijd:17-07-2019 om 22:06
anja01
17 jul. / 21:58
€ 35