Vicke Lindstrand - Ice Block object - Vicke Lindstrand for Kosta Boda - polar bear - Verkocht

Ice Block object - Vicke Lindstrand for Kosta Boda - polar bear kopen? Bied vanaf 75!
Glas / Keramiek

Ice Block object - Vicke Lindstrand for Kosta Boda - polar bear kopen? Bied vanaf 75!Ice Block object - Vicke Lindstrand for Kosta Boda - polar bear kopen? Bied vanaf 75!
  • Vicke Lindstrand (1904-1983)
TypeGlas / Keramiek
Aangeboden in deze veiling het 'Ice Block' object van Vicke Lindstrand.
Met een voorstelling van een ijsbeer.
Het object is handgesigneerd, aan de zijkant zijn de gegevens van de ontwerper ingegraveerd.
Voorop zit nog het Kosta Boda Stickertje.
Het object weegt een aantal kilo, het is een massief blok glas.

Aan de linker en rechter onderkant (voor) heeft het object een beschadiging (kleine chipjes)
Bij de bewust gechipte achterzijde van het object (onderdeel van het ontwerp) zijn geen beschadigingen aanwezig.

Lengte van dit object is 28 cm, de hoogte 17 cm en de diepte 9 cm.

Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende: bij verzending kan ik geen garanties geven op het heel overkomen van het glas van een lijst, wel zal ik mijn uiterste best doen het werk  zo goed mogeljik te verpakken. Kleine gebreken aan lijst of passe-partout in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet. Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

U kunt het werk afhalen of het kan goed verpakt verzonden worden.
Verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Starttijd4-1-2014 om 1:21
Eindtijd18-1-2014 om 1:21
Biedingen (2)