Ida Busch - GOUACHE - Wachten uit 1978 - 039-B - Verkocht

Ida Busch - GOUACHE - Wachten uit 1978 - 039-B kopen? Bied vanaf 175!

  • Ida Busch (1942)
Jaartal1978
TechniekGouache
StijlMinimalistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen88 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilder en tekenaar Ida Busch (Zaandam 1942 - 2001) is autodidact en is bekend om haar gouaches. Woonde en werkte aan de Prinshendrikkade in Zaandam. Werkte met menselijke figuren in moderne omgeving. "Mijn werk is symbolisch en de onderwerpen hebben vooral betrekking tot mijzelf en directe omgeving. Ik ben begonnen met tekenen en later overgegaan op textiel. Dit in de vorm van wandkleden en het lesgeven hierover in de buurt en wijk. In die tijd heb ik veel geleerd van mensen, hun begrippen, ideeën, motivaties, maar vooral hun 'zijn'.
Goed, zit vast aan PP (niet zuurvrij), zonder lijst. Werk komt uit de BKR collectie.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaandam, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 30,00

Ida Busch (1942)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Zaansgroen
Lid sinds 2017
366 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
62 cm
88 cm

ObjectlocatieZaandam,  Nederland
Starttijd1-1-2023 om 22:58
Eindtijd15-1-2023 om 21:52