Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Techniek | IJzer |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Afmetingen | 100 x 50 x 6 cm (h x b x d) |
Gewicht | 6 gram |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
het kunstwerk is gemaakt van ijzerplaten . Ijzer is geroest . Ik heb contact gehad met de kunstenaar. Oorspronkelijk was het kunstwerk gekleurd met zwarte schoenpoets. De voorkant en zijkanten zijn opnieuw voorzien van zwarte schoenpoets. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Weert, Nederland |
Objectlocatie | Weert, Nederland |
Starttijd | 17-7-2018 om 16:24 |
Eindtijd | 26-7-2018 om 22:30 |