FA. (3)

Iet van Es - Olieverf op doek - 1991 (Groot)

Iet van Es - Olieverf op doek - 1991 (Groot) kopen? Bied vanaf 295!
Iet van Es - Olieverf op doek - 1991 (Groot) kopen? Bied vanaf 295!Iet van Es - Olieverf op doek - 1991 (Groot) kopen? Bied vanaf 295!Iet van Es - Olieverf op doek - 1991 (Groot) kopen? Bied vanaf 295!Iet van Es - Olieverf op doek - 1991 (Groot) kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
666 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Iet van Es (1932)
Jaartal1993
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
Lijst100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai werk van Iet van Es uit 1993. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Iet van Es
Titel: Zonder titel
Jaar: 1993
Techniek: Olieverf op doek
Oplage: Unicum
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: Niet ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 100 x 100 cm
Afmeting blad (HxB): x cm
Conditie werk: Zeer goed
Referentie: ZK3001159

Iet van Es (1932)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
666 verkochte items
100 cm
100 cm
100 cm
100 cm
Starttijd:10-05-2022 om 08:33
Eindtijd:15-05-2022 om 19:24
Openingsbod€ 295
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland
VerzendingAlleen per koerier