Iliya Beshkov - Drie vrouwen - Verkocht

Iliya Beshkov - Drie vrouwen kopen? Bied vanaf 175!
Iliya Beshkov - Drie vrouwen kopen? Bied vanaf 175!Iliya Beshkov - Drie vrouwen kopen? Bied vanaf 175!Iliya Beshkov - Drie vrouwen kopen? Bied vanaf 175!Iliya Beshkov - Drie vrouwen kopen? Bied vanaf 175!Iliya Beshkov - Drie vrouwen kopen? Bied vanaf 175!
  • Iliya Beshkov (1901-1958)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 20 cm (h x b)
Lijst39 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Penseeltekening in kleur van deze bekende Bulgaarse kunstenaar.Gesigneerd linksonder.Iliya Beshkov werd geboren te Dolni Dabnik op 24 juli 1901 en overleed te Sofia op 23 januari 1958. Hij werd opgeleid aan de Nationale Kunst Academie te Sofia.Hij was illustrator, cartoonist en hoogleraar.Zijn werk bevindt zich o.m. in de Iliya Beshkov Art Gallery dat een onderdeel is van het Historisch Museum van Pleven.

Verzend- en verpakkingskosten binnen Nederland 12,50 euro.

Enige verkleuring van het papier.

Iliya Beshkov (1901-1958)

Bulgaar Bulgaar

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1768 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
32 cm
39 cm
20 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:19-03-2019 om 13:24
Eindtijd:02-04-2019 om 19:00
andreas35
02 apr. / 18:53
€ 175