ILLEGAL ART Zeefdruk MICKEY Handgesigneerd uit 2013

ILLEGAL ART  Zeefdruk  MICKEY  Handgesigneerd uit 2013 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Illegal art

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1818 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
  • Illegal art
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote Kleurenzeefdruk van ILLEGAL ART

Afmeting blad  32x45 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd 3/60

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Verzendkosten 12.50 in ned  20 euro in belgie

Illegal art

FA. (33)

1818 verkochte items

Dit item is verkocht voor 7,00

Starttijd:16-01-2016 om 19:29
Eindtijd:25-01-2016 om 19:29

Biedingen (3):

herman1951
23 jan. / 09:24
€ 7
happyvibes
23 jan. / 09:24
€ 5
happyvibes
23 jan. / 08:19
€ 1