Ilona Schmit - Sprookje

Ilona Schmit - Sprookje kopen? Bied vanaf 40!

Ilona Schmit - Sprookje

Verkoopprijs: € 40,00

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (8)

1093 verkochte items
  • Ilona Schmit (1943)
Jaartal1989
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200

Gesigneerde zeefdruk

  • Formaat: 62 x 52 cm
  • Oplage: 200
  • Genummerd: Ja
  • Gesigneerd: Ja
  • Drukgangen: 25
  • Jaar: 1989

De zeefdrukken zijn met de hand gedrukt op geschept papier.

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:12-02-2019 om 23:04
Eindtijd:19-02-2019 om 21:01

MaartenDercksen
19 feb. / 13:07
€ 40