indonesische school, olie verf op doek

indonesische school, olie verf op doek kopen? Bied vanaf 550!
indonesische school, olie verf op doek kopen? Bied vanaf 550!indonesische school, olie verf op doek kopen? Bied vanaf 550!

A. Hasim

Geplaatst door  monkeymen

0 verkochte items
  • A. Hasim

Dit originele schilderij van Hasim is gemaakt tussen 1950-1960,

Prachtig geschilderd,  mooie jonge Balineese dame die naar de markt gaat.

Zeer gewild en gezochte artiest

54cm breed

91cm hoog

In onbeschadigd en goede staat,  nooit ingelijst geweest

Voor meer foto's graag mailen

A. Hasim

Geplaatst door  monkeymen

0 verkochte items

Starttijd:25-09-2014 om 15:07
Eindtijd:09-10-2014 om 15:07
Openingsbod€ 550
ObjectlocatieNederland