Ine Lamers: Offsetlitho - Verkocht

Ine Lamers: Offsetlitho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2688 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Ine Lamers (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ine Lamers Offsetlitho

Titel: London Matters. uitgegeven door stichting Blanco ter gelegenheid van de tentoonstelling van Ine Lamers bij XX Multiple Galerie 1999. oplage: 300 ex. op dik papier. 59 x 45 cm.

niet gesigneerd. in prima staat

Ine Lamers (1954)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2688 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:17-08-2013 om 16:53
Eindtijd:24-08-2013 om 16:53
Biedingen (2)
art4ever
24 aug. / 15:15
€ 5
char
23 aug. / 14:07
€ 1