Gijsbertus Jan Sijthoff - Moeder en kind lezen
Maurice Grothausen - DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD 2014
Anke Peddemors - Op de WC blauw
Kees van Dongen - Map met 8 litho's: Éloge de van Dongen - 1957 (oplage slechts 200 stuks!)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Köln, Duitsland |
Starttijd | 22-3-2007 om 12:24 |
Eindtijd | 29-3-2007 om 12:24 |