Ingekleurde ets van de uitgeverij Thomas Ross,naar het origineel van Arthu Weave

Ingekleurde ets van de uitgeverij Thomas Ross,naar het origineel van Arthu Weave kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Wegens toekomstige beëindiging van mijn galerie / lijstenmakerij, ruim ik op deze ets.

Arthur weaver - Out of trouble, inclusief certificaat. beeldformaat 26, 5 x 17 cm, formaat van de koperen plaat  30, 5 x 22 cm

papierformaat 38 x 32 cm. Galeriewaarde € 95, 00

Ophalen in Uitgeest

Verzenden kosten koper € 9, 50

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items

Dit item is verkocht voor 3,00

Starttijd:03-10-2014 om 15:00
Eindtijd:17-10-2014 om 15:00

Biedingen (2):

Vink69
14 okt. / 17:57
€ 3
drieputt
9 okt. / 00:58
€ 1