ingelijste Corneille

ingelijste Corneille kopen? Bied vanaf 800!
ingelijste Corneille kopen? Bied vanaf 800!ingelijste Corneille kopen? Bied vanaf 800!

Geplaatst door  rut

0 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

originele, ingelijste Corneille 1999

Gesigneerd zeefdruk: Corneille 1999

afmetingen werk:72 cm breed, 50 cm hoog

afmetingen lijst: 70 cm hoog, 90 cm breed

Starttijd:08-01-2015 om 13:55
Eindtijd:15-01-2015 om 13:55
Openingsbod€ 800
ObjectlocatieNederland