Ingelijste tentoonstellings litho

  • Joan Miro (1893-1983)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi voor Thuis moet plaats maken voor een nieuwe expositie dus veel ingelijst werk in de aanbieding waaronder deze prachtige litho van Joan Miro, gedrukt op extra zwaar papier en al voor u ingelijst.

Afmetingen: ca 60 x 75 cm

Werk is gesigneerd in de druk.

Bezichtigen is voor u gaat bieden natuurlijk mogelijk. U kunt contact opnemen via de knop "Stel de verkoper een vraag" om een afspraak te maken

Joan Miro (1893-1983)

SpaansSpaansAlle items van deze kunstenaar (15)
Geplaatst door  MooiVoorThuis
FA. (2)

42 verkochte items
Starttijd:19-08-2013 om 10:45
Eindtijd:26-08-2013 om 10:45
Openingsbod € 75
ObjectlocatieNederland