INGRID BOUWS - Grote abstracte ETS - GESIGNEERD 1984.

INGRID BOUWS - Grote abstracte ETS - GESIGNEERD 1984.  kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

INGRID BOUWS - Grote abstracte ETS - GESIGNEERD 1984.  kopen? Bied vanaf 35!INGRID BOUWS - Grote abstracte ETS - GESIGNEERD 1984.  kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

278 verkochte items
  • Ingrid Bouws (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingrid Bouws.

Uit nalatenschap doen wij alle design- en kunstvoorwerpen van de hand, waaronder dit abstracte werk van Ingrid Bouws uit 1984. Het betreft een meerkleuren ets vervaardigd in kleine oplage. Deze ets is Nr. 5 uit 15.

Maat: ca 50x70 cm

Staat: onberispelijk

Galerie waarde: 1.250,-

Afhaal locatie: Utrecht

Verzending binnen NL: 15,- (aangetekend in robuuste verpakking/koker)

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:24-11-2013 om 15:54
Eindtijd:01-12-2013 om 15:59

hjs
1 dec. / 15:53
€ 35