Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Houtdruk van Leon Adriaans. oplage 50 waarvan dit de 32ste druk is. Niet ingelijst.
Het is een witte afdrukop zwart papier en verbeeld het interieur van een duiventil.
formaat is 63 x 49 cm. Het is gesigneerd door de kunstenaar.
Verknocht aan zijn geboortegrond was hij altijd al; zo hield hij het ooit niet langer dan zes weken uit op Ateliers '63, de kunstenaarsopleiding die destijds nog in Haarlem zat. Ook musea of galeries bezoeken doet hij slechts sporadisch, al heeft hij een uitgesproken voorkeur. Verder houdt hij zich ver van de officiële kunstwereld en heeft hij genoeg aan zijn eigen kunst: de laatste tijd voornamelijk schilderen. Dat doet hij, boerenknecht van huis uit, op zijn eigen onconventionele wijze: een stal bij zijn boerderij doet dienst als atelier, een kruiwagen als ezel voor zijn doeken. Met natuurlijke pigmenten maakt hij zijn eigen verf met karakteristieke eigenschappen: zoals wit gemaakt van Antwerpse duivenkotkalk dat een mooi gedempt wit oplevert; of zwart van antraciet, dof diep zwart dat in veel van de werken voorkomt. (tekst: Willem van Beek).
Werk van hem bevindt zich onder meer in collecties van het Gemeentemuseum Den Haag, CODA in Apeldoorn, Noordbrabants Museum te ´s-Hertogenbosch, Centraal Kantoor Rabobank Utrecht, Hoofdkantoor ABN/AMRO in Amsterdam, De Bruin Collectie in Wassenaar, Stichting Artimo te Breda, Mr. Th. Wachters in Veldhoven en de Caldic Collectie in Rotterdam.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Best, Nederland |
Objectlocatie | Best, Nederland |
Starttijd | 26-12-2017 om 19:12 |
Eindtijd | 2-1-2018 om 19:27 |