Interview - Verkocht

Interview kopen? Bied vanaf 125!
  • Oldrich Kulhanek (1940-2013)
TypeTekening / Aquarel

Afmeting: 18cm x 19 cm

Materiaal: Litho

Oplage: 61/150

Conditie: Zeer goede staat

Ingelijst: Neen

Oldrich Kulhanek (1940-2013)

TsjechischTsjechischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  sharon

1 verkochte items
Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:24-03-2016 om 10:29
Eindtijd:31-03-2016 om 11:29
sotna
31 mrt. / 10:01
€ 125