FA. (2)

Irene Bataille - Antwerpen 1913 - Caylus 2012. Abstract landschap

Irene Bataille - Antwerpen 1913 - Caylus 2012. Abstract landschap kopen? Bied vanaf 125!
Irene Bataille - Antwerpen 1913 - Caylus 2012. Abstract landschap kopen? Bied vanaf 125!Irene Bataille - Antwerpen 1913 - Caylus 2012. Abstract landschap kopen? Bied vanaf 125!Irene Bataille - Antwerpen 1913 - Caylus 2012. Abstract landschap kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  DUURZAAM

Lid sinds 2020
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Irene Bataille (1913-2012)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 44 cm (h x b)
Lijst53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Abstract landschap.
Getekend "I. Battaille".
Het werk werd verzorgd ingekaderd.
Afhalen is mogelijk of levering in België of Nederland

Aquarel op papier

Irene Bataille (1913-2012)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  DUURZAAM

Lid sinds 2020
2 verkochte items
63 cm
53 cm
44 cm
34 cm
Starttijd:27-05-2022 om 22:54
Eindtijd:09-06-2022 om 22:22
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieSint-Niklaas, België
VerzendingAlleen binnen België