FA. (6)

Irene van den Bos - Resting Figure

Irene van den Bos - Resting Figure kopen? Bied vanaf 100!
Irene van den Bos - Resting Figure kopen? Bied vanaf 100!Irene van den Bos - Resting Figure kopen? Bied vanaf 100!Irene van den Bos - Resting Figure kopen? Bied vanaf 100!Irene van den Bos - Resting Figure kopen? Bied vanaf 100!Irene van den Bos - Resting Figure kopen? Bied vanaf 100!Irene van den Bos - Resting Figure kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  IreneArt
FA. (10)

Lid sinds 2018
137 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Irene van den Bos (1953)
Jaartal2015
StijlExpressionistisch
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een lyrisch abstract werk.
Uitgangspunt is de menselijke figuur.
Gemengde techniek: acryl en krijt.

Het is een vrij groot doek, dus de aanvangsprijs is daarop gebaseerd.

Enige tijd geleden geschilderd maar in goede staat.

Irene van den Bos (1953)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  IreneArt
FA. (10)

Lid sinds 2018
137 verkochte items
100 cm
80 cm
Starttijd:05-03-2022 om 08:08
Eindtijd:12-03-2022 om 21:49
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieBussum, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie