Irene van den Bos - Simmer in Fryslan

Irene van den Bos - Simmer in Fryslan kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 149,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Irene van den Bos - Simmer in Fryslan kopen? Bied vanaf 150!Irene van den Bos - Simmer in Fryslan kopen? Bied vanaf 150!Irene van den Bos - Simmer in Fryslan kopen? Bied vanaf 150!Irene van den Bos - Simmer in Fryslan kopen? Bied vanaf 150!Irene van den Bos - Simmer in Fryslan kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  IreneArt
FA. (9)

Lid sinds 2018
130 verkochte items
  • Irene van den Bos (1953)
Jaartal2018
StijlExpressionistisch
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen70 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zomer in Friesland. Gemaakt tijdens een zeer warme zomer in de kop van Friesland.

Goed

Irene van den Bos (1953)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  IreneArt
FA. (9)

Lid sinds 2018
130 verkochte items
140 cm
70 cm

Dit item is verkocht voor 149,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-01-2020 om 08:14
Eindtijd:31-01-2020 om 18:35

ducoruth1948
31 jan. / 18:21
€ 130