Irene van den Bos - Garden - Verkocht

Irene van den Bos -  Garden kopen? Bied vanaf 25!
Irene van den Bos -  Garden kopen? Bied vanaf 25!Irene van den Bos -  Garden kopen? Bied vanaf 25!Irene van den Bos -  Garden kopen? Bied vanaf 25!Irene van den Bos -  Garden kopen? Bied vanaf 25!Irene van den Bos -  Garden kopen? Bied vanaf 25!Irene van den Bos -  Garden kopen? Bied vanaf 25!
  • Irene van den Bos (1953)
Jaartal2018
DragerPaneel
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst53 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vorig jaar zomer was ik te gast als 'artist in residence' op een 19e eeuws landgoed in Leens, NO Groningen.
Ik heb in die enorme tuin veel foto's en studies van de planten, bomen en bloemen gemaakt.
Dit semi-abstracte werk is een van de resultaten van die werkperiode.

De baklijst en het paneel zijn niet splinternieuw, maar niet beschadigd. De lijst heb ik zelf in dof zwart geschilderd.

Irene van den Bos (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  IreneArt
FA. (10)

Lid sinds 2018
137 verkochte items
74 cm
53 cm
70 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:10-07-2018 om 12:23
Eindtijd:13-07-2018 om 16:12
Koes
13 jul. / 14:27
€ 25