2 mooie kleurrijke aquarels van Isidorus Van Mens (1890-1972). Hij was een Nederlands kunstenaar, tekenaar, lithograaf, etser, schilder en houtgraveur.
Aquarel 1 is een Nederlands Havenzicht. Aquarel 2 is een Orientalistisch stadsgezicht.
Beide aquarels zitten samen in 1 lijst met glas ervoor. Men kan altijd de aquarels omdraaien (op staander of eventueel ophangen).
Ingelijst met glas Gehandtekend 14x20 37x33 met lijst
In prima staat! Echt iets speciaals!!
Zeer Goed
Inlijsting/passe-partout partout en glas in zeer goede staat
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,50
Naar Nederland
€ 21,50
€ 21,50
Europese Unie
€ 21,50
Wereldwijd
€ 52,50