FA. (1)

Is. van Mens - 2 Aquarels in 1 omlijsting

Is. van Mens - 2 Aquarels in 1 omlijsting kopen? Bied vanaf 195!
Is. van Mens - 2 Aquarels in 1 omlijsting kopen? Bied vanaf 195!Is. van Mens - 2 Aquarels in 1 omlijsting kopen? Bied vanaf 195!Is. van Mens - 2 Aquarels in 1 omlijsting kopen? Bied vanaf 195!Is. van Mens - 2 Aquarels in 1 omlijsting kopen? Bied vanaf 195!Is. van Mens - 2 Aquarels in 1 omlijsting kopen? Bied vanaf 195!Is. van Mens - 2 Aquarels in 1 omlijsting kopen? Bied vanaf 195!Is. van Mens - 2 Aquarels in 1 omlijsting kopen? Bied vanaf 195!Is. van Mens - 2 Aquarels in 1 omlijsting kopen? Bied vanaf 195!Is. van Mens - 2 Aquarels in 1 omlijsting kopen? Bied vanaf 195!Is. van Mens - 2 Aquarels in 1 omlijsting kopen? Bied vanaf 195!Is. van Mens - 2 Aquarels in 1 omlijsting kopen? Bied vanaf 195!Is. van Mens - 2 Aquarels in 1 omlijsting kopen? Bied vanaf 195!Is. van Mens - 2 Aquarels in 1 omlijsting kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  Baline

Lid sinds 2020
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Is. van Mens (1890-1985)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 14 cm (h x b)
Lijst38 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
2 mooie kleurrijke aquarels van Isidorus Van Mens (1890-1972).
Hij was een Nederlands kunstenaar, tekenaar, lithograaf, etser, schilder en houtgraveur.

Aquarel 1 is een Nederlands Havenzicht.
Aquarel 2 is een Orientalistisch stadsgezicht.

Beide aquarels zitten samen in 1 lijst met glas ervoor.
Men kan altijd de aquarels omdraaien (op staander of  eventueel ophangen).

Ingelijst met glas
Gehandtekend
14x20
37x33 met lijst

In prima staat!
 Echt iets speciaals!!

Inlijsting/passe-partout partout en glas in zeer goede staat

Is. van Mens (1890-1985)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Baline

Lid sinds 2020
4 verkochte items
32 cm
38 cm
14 cm
20 cm
Starttijd:17-03-2022 om 07:09
Eindtijd:24-03-2022 om 22:33
Openingsbod€ 195
ObjectlocatieAntwerpen, België
VerzendingWereldwijd