FA. (2)

Is. van Mens - Ets genaamd : Side bou said uit 1924

Is. van Mens - Ets genaamd : Side bou said uit 1924 kopen? Bied vanaf 50!
Is. van Mens - Ets genaamd : Side bou said uit 1924 kopen? Bied vanaf 50!Is. van Mens - Ets genaamd : Side bou said uit 1924 kopen? Bied vanaf 50!Is. van Mens - Ets genaamd : Side bou said uit 1924 kopen? Bied vanaf 50!Is. van Mens - Ets genaamd : Side bou said uit 1924 kopen? Bied vanaf 50!Is. van Mens - Ets genaamd : Side bou said uit 1924 kopen? Bied vanaf 50!Is. van Mens - Ets genaamd : Side bou said uit 1924 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Patrieske

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Is. van Mens (1890-1985)
Jaartal1924
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 14 cm (h x b)
Lijst36 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
I.S.Van Mens leefde van 1890 tot 1985.

Hij was aquarellist.etser en graficus

Deze ets is in Tunesië gemaakt in 1924 .

Deze ets heet side bou said.

Is. van Mens (1890-1985)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Patrieske

Lid sinds 2022
0 verkochte items
28 cm
36 cm
14 cm
18 cm
Starttijd:24-03-2022 om 12:23
Eindtijd:03-04-2022 om 11:30
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieVeldhoven, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland