'It's a masterpiece Andy'

'It's a masterpiece Andy' kopen? Bied vanaf 40!
'It's a masterpiece Andy' kopen? Bied vanaf 40!'It's a masterpiece Andy' kopen? Bied vanaf 40!'It's a masterpiece Andy' kopen? Bied vanaf 40!'It's a masterpiece Andy' kopen? Bied vanaf 40!'It's a masterpiece Andy' kopen? Bied vanaf 40!'It's a masterpiece Andy' kopen? Bied vanaf 40!

Ongespecificeerd

Favoriet
FA. (5)

Geplaatst door  Hans1963

14 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Flitsende zeefdruk van Fluxux kunstenaar Sam Kautsch uit 1978, waarmee hij commentaar levert op het volgens hem te commerciele karakter van het werk van Warhol en Lichtenstein. Voor de liefhebbers van Pop-Art een mooi werk.

formaat 70 x 50 cm

met de hand gesigneerd

oplage 417 van 900

werk is niet ingelijst en kan verzonden worden in een koker per post /afhalen mag ook

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Hans1963

14 verkochte items
Starttijd:02-01-2018 om 14:58
Eindtijd:12-01-2018 om 14:58
Openingsbod€ 40
Objectlocatiede Meern, Nederland