J. Reehorst, 'De voorspelling', gouache. - Verkocht

J. Reehorst, 'De voorspelling', gouache. kopen? Bied vanaf 1!
J. Reehorst, 'De voorspelling', gouache. kopen? Bied vanaf 1!J. Reehorst, 'De voorspelling', gouache. kopen? Bied vanaf 1!J. Reehorst, 'De voorspelling', gouache. kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd

Gouache, gemaakt door J. Reehorst, '83, in kader van de BKR-regeling. Titel: 'De Voorspelling'.  Gesigneerd.

Afmeting is 75x92 en ingelijst (zware lijst).

Verzenden is mogelijk, cfr tarieven DHL/Post.nl

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Dymph

2 verkochte items
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:15-04-2016 om 09:47
Eindtijd:22-04-2016 om 09:52
Biedingen (2)
15098
22 apr. / 09:45
€ 3
Burg
22 apr. / 09:27
€ 1