FA. (4)

J. van Delden - Bloemstilleven

J. van Delden - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Helena1509

Lid sinds 2022
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • J. van Delden
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 37 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
olieverfschilderij " Bloemstilleven " in vergulde lijst
ConditieBeschadigd

bloemstilleven

J. van Delden

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Helena1509

Lid sinds 2022
2 verkochte items
50 cm
40 cm
37 cm
28 cm
Starttijd:28-01-2022 om 11:14
Eindtijd:04-02-2022 om 21:31
Openingsbod€ 40
Objectlocatie3670 Oudsbergen, België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie