J.A. Philipszoon (1905-1987) - aquarel Amsterdam Prins Hendrikkade 1962.

J.A. Philipszoon (1905-1987) - aquarel Amsterdam Prins Hendrikkade 1962.  kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 31,00

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Jacques Philipszoon (1905)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar : Jacques Anton Philipszoon 1905 - 1987
Titel/Voorstelling: "Amsterdam Prins Hendrikkade"
Datering: 1962
Medium /Techniek : aquarel op papier
Maten : 30 x 40 /  45 x 55 cm ( in passe partout )
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed

Dit item is verkocht voor 31,00

Starttijd:01-12-2014 om 13:32
Eindtijd:14-12-2014 om 13:32

Biedingen (12):

Tras
14 dec. / 13:15
€ 31
Bugatti10
14 dec. / 13:01
€ 26
Schnm
14 dec. / 11:10
€ 21
Bugatti10
14 dec. / 11:02
€ 19
Schnm
13 dec. / 20:16
€ 17
henkepenkie
4 dec. / 10:23
€ 15
Timsius_1
4 dec. / 10:23
€ 15
henkepenkie
3 dec. / 09:39
€ 11
Timsius_1
3 dec. / 00:39
€ 9
henkepenkie
3 dec. / 00:39
€ 7
Timsius_1
3 dec. / 00:39
€ 5
henkepenkie
1 dec. / 18:47
€ 1