Jaap de Carpentier - Stilleven - Verkocht

Jaap de Carpentier - Stilleven kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jaap de Carpentier - Stilleven kopen? Bied vanaf 150!Jaap de Carpentier - Stilleven kopen? Bied vanaf 150!Jaap de Carpentier - Stilleven kopen? Bied vanaf 150!Jaap de Carpentier - Stilleven kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  chrisvanvleuten

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Jaap de Carpentier (1921-1996)
Jaartal1945
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen82 cm x 65 cm (h x b)
Lijst98 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Stilleven van Jaap de Carpentier

Niet optimaal onderhouden en doek is losgeraakt van lijst tijdens een verhuizing.

Jaap de Carpentier (1921-1996)

Alle items van deze kunstenaar(1)

Lid sinds 2020
1 verkochte items
81 cm
98 cm
65 cm
82 cm
Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-04-2020 om 09:24
Eindtijd:27-08-2020 om 06:42
Rosen
26 aug. / 21:21
€ 150