Jaap Hillenius, gemengde techniek, 'Geel (met zonlicht)', 1984

Jaap Hillenius, gemengde techniek, 'Geel (met zonlicht)', 1984 kopen? Bied vanaf 549!
Jaap Hillenius, gemengde techniek, 'Geel (met zonlicht)', 1984 kopen? Bied vanaf 549!Jaap Hillenius, gemengde techniek, 'Geel (met zonlicht)', 1984 kopen? Bied vanaf 549!Jaap Hillenius, gemengde techniek, 'Geel (met zonlicht)', 1984 kopen? Bied vanaf 549!Jaap Hillenius, gemengde techniek, 'Geel (met zonlicht)', 1984 kopen? Bied vanaf 549!Jaap Hillenius, gemengde techniek, 'Geel (met zonlicht)', 1984 kopen? Bied vanaf 549!Jaap Hillenius, gemengde techniek, 'Geel (met zonlicht)', 1984 kopen? Bied vanaf 549!
  • Jaap Hillenius (1934-1999)
TypeTekening / Aquarel

Goed kleurrijk werk van de hand van Jaap Hillenius.

Aquarel en ets, uniek werk in goede conditie. Voorzien van passe-partout en aluminium lijst.

- Afmeting lijst is 82 x 62cm.

- Afmeting binnenmaat passe-partout is ca 58 x 44cm.

Starttijd:09-01-2018 om 17:02
Eindtijd:21-01-2018 om 21:02
Openingsbod € 549
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland