Jaap Hillenius - schone slaapster

Jaap Hillenius - schone slaapster kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jaap Hillenius - schone slaapster kopen? Bied vanaf 65!Jaap Hillenius - schone slaapster kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1494 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
  • Jaap Hillenius (1934-1999)
Jaartal1967
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20 exemplaren

Mooie houtdruk van hillenius. Het werk is gemaakt op Japanspapier. Gesigneerd met potlood.

We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:16-01-2021 om 09:51
Eindtijd:08-02-2021 om 07:43

leidsche87rijn
7 feb. / 19:24
€ 65