Jaap Kraanen - Rotterdam stadsgezicht

Jaap Kraanen - Rotterdam stadsgezicht kopen? Bied vanaf 150!
Jaap Kraanen - Rotterdam stadsgezicht kopen? Bied vanaf 150!Jaap Kraanen - Rotterdam stadsgezicht kopen? Bied vanaf 150!
  • Jaap Kraanen (1903-1973)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen27.5 cm x 32.5 cm (h x b)
Lijst47.5 cm x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jaap Kraanen, Rotterdams graficus en schilder, genoot zijn opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Rotterdam. Hij was mede-oprichter van de Rotterdamse ARA-Groep, een van de groepen waarin grafisch kunstenaars zich na de oorlog verenigden. Kraanen legde na de oorlog de wederopbouw van Rotterdam vast in zijn werk. Zijn werk is vertegenwoordigd in onder meer de collecties van Museum Boijmans Van Beuningen, het Stedelijk Museum Amsterdam en Schiedam,

Geen aanmerkingen, fraai ingelijst

Jaap Kraanen (1903-1973)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Margie
FA. (24)

367 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
52.5 cm
47.5 cm
32.5 cm
27.5 cm
Starttijd:21-07-2022 om 21:30
Eindtijd:01-08-2022 om 20:36
Openingsbod € 150
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa