Jacob (Jaap) Lindeijer (Rotterdam, 18-12-1896 / Rotterdam, 01-09-1976) was referendaris bij de gemeente Rotterdam, maar vooral een kundig tekenaar en etser. Voor zover bekend was hij autodidact; hij werkte in een klassieke, realistisch romantische stijl. Hij heeft vele stads- en riviergezichten gemaakt, voor zover bekend alleen in en rond Rotterdam. Hij werkte ook onder het pseudoniem A.J. Willebeek.
Het afgebeelde werk is geeft de Hoflaankerk weer in Rotterdam Kralingen,
Annotatie in potlood l.o. "Rotterdam-Hoflaankerk 38/250"
Gesigneerd in potlood r.o.
Monogram in de druk l.o.
De ets is in vrijwel nieuwstaat en niet eerder ingelijst geweest.
Afmetingen:
blad: 400 x 320 mm
Afbeelding: 296 x 233 mm