Jaap Lindeijer - Rotterdam - Molen a/d Kralingsche Plas - Verkocht

Jaap Lindeijer - Rotterdam - Molen a/d Kralingsche Plas kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Jaap Lindeijer - Rotterdam - Molen a/d Kralingsche Plas kopen? Bied vanaf 35!Jaap Lindeijer - Rotterdam - Molen a/d Kralingsche Plas kopen? Bied vanaf 35!Jaap Lindeijer - Rotterdam - Molen a/d Kralingsche Plas kopen? Bied vanaf 35!Jaap Lindeijer - Rotterdam - Molen a/d Kralingsche Plas kopen? Bied vanaf 35!Jaap Lindeijer - Rotterdam - Molen a/d Kralingsche Plas kopen? Bied vanaf 35!Jaap Lindeijer - Rotterdam - Molen a/d Kralingsche Plas kopen? Bied vanaf 35!Jaap Lindeijer - Rotterdam - Molen a/d Kralingsche Plas kopen? Bied vanaf 35!Jaap Lindeijer - Rotterdam - Molen a/d Kralingsche Plas kopen? Bied vanaf 35!Jaap Lindeijer - Rotterdam - Molen a/d Kralingsche Plas kopen? Bied vanaf 35!
  • Jaap Lindeijer (1896-1976)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen52.2 x 39.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage101(?)/250
Jacob (Jaap) Lindeijer (Rotterdam, 18-12-1896 / Rotterdam, 01-09-1976) was referendaris bij de gemeente Rotterdam, maar vooral een kundig tekenaar en etser. Voor zover bekend was hij autodidact; hij werkte in een klassieke, realistisch romantische stijl. Hij heeft vele stads- en riviergezichten gemaakt, voor zover bekend alleen in en rond Rotterdam. Hij werkte ook onder het pseudoniem A.J. Willebeek.

Het afgebeelde werk is een grote, fraai uitgewerkte ets van Jaap (Jacob) Lindeijer, voorstellend een van de snuifmolens De Ster en De Lelie, die samen met het Karottenfabriekje en de voormalige Molenaarswoning deel uitmaken van het historische molencomplex aan de Kralingse Plas te Rotterdam.
De ets is afkomstig uit de collectie van RijnmondToen onder nr 145-LI .

Annotatie in potlood l.o. "Rotterdam-Molen a/d Kralingsche Plas"  101(?)/250
Gesigneerd in potlood r.o.
Monogram "JL"  l.o. in de plaat
De ets is in vrijwel nieuwstaat en niet eerder ingelijst geweest.
Afmetingen:
blad: 522 x 394 mm
Afbeelding: 380 x 265 mm
Deze ets is prachtig gaaf en niet eerder ingelijst geweest. Het papier is stevig en kreukvrij, met zeer lichte sporen van veroudering onder in de marge (zie foto's).
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berkel en rodenrijs, Nederland
Binnen Nederland € 8,70

Jaap Lindeijer (1896-1976)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  RijnmondToen
Lid sinds 2021
36 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
39.2 cm
52.2 cm

ObjectlocatieBerkel en Rodenrijs,  Nederland
Starttijd12-1-2022 om 0:15
Eindtijd23-1-2022 om 21:01